.:: Kurumsal Kimlik ::.
 

SANAT METAL;  Çelik Konstrüksiyon, ferforje ve modern hayvancılık ekipmanlarının imalat ve montajı alanında profesyonel olarak  faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Sanat Metal" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır. Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle  bugünkü gücüne ulaşmıştır. 

İmalatımız;

Çelik Konstrüksiyon, demir doğrama, ferforje, yana kayar sürgülü kapı, Modern hayvancılık ekipmanlarından oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.  

MİSYON ;

Hizmet verdiği sektörde yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

VİZYON ;

Servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak "Sanat Metal" isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak,